Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/v3761/public_html/admin/mysql_connection.inc.php on line 2
www . Fotoklubi . ee
Henri Mati Rein Indrek Toivo Ottomar Raivo Aita Sirje Eimo Nadeþda Vaido Andero Diana Märten Heiki Üritused

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/v3761/public_html/index.php on line 74

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/v3761/public_html/yritused.inc.php on line 3

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/v3761/public_html/admin/functions.inc.php on line 579

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/v3761/public_html/yritused.inc.php on line 60

Fotoklubilane Euroopa fotoväljaandes
Ei saa jätta kasutamata kiusatust, et : (EUROPOLCorporate CommunicationsPO Box 90850 2509 LW The Hague The Netherlands +31 70353 1716),et EUROPOLI viimases publikatsioonis „Making Europe safer” on kaasatud ka Rein Pärteli 2 tööd.Viidatud publikatsioon on kantud ka EU Booksshop nimekirja. Tegemist on fotoalbumiga, mille kohta on tutvustusse märgitud: This album gives us the opportunity to showcase some of the talented European law enforcement photographers who have participated in the annual Europol photo competitions.The competition invites entries depicting the challenging and rewarding work ofthe police, customs, border guards and security services. We hope that thispublication will raise awareness of the work carried out by Europol and itscolleagues across Europe” Väljaandes on 54 lehekülge ja see kaalub 359 g. Fotoklubilase foto on raamatu 9-l lehel ja tagakaanel. esimene pilt kajastab juhtimiskeskust seespoolt ja teine politseimaja väljastpoolt. Reinu alt pilte vaadates leiad ka raamatusse pääsenud.

Galeriis pilte pole.